jak wyceniamy zlecenia ?

Koszt zamówienia zależy przede wszystkim od produktu jaki zostanie wybrany przez klienta, nakładu zamówienia oraz ilości kolorów nadruku. Najprościej pisząc: im większy jest nakład zamówienia tym koszty jednostkowe oznakowanego produktu są mniejsze. W naszej firmie istnieje możliwość złożenia zlecenia na usługę nadruku (znakowania odzieży) lub zakupu odzieży potrzebnej do nadruku i wykonaniu na niej znakowania. Odzież jaką proponujemy klientom pochodzi od znanych importerów odzieży reklamowej, z którymi wspólpracujemy od wielu lat i dzięki temu mozemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. Lista dostawców jest oczywiście długa, ale można wymienić firmy takie jak : JHK, PROMO-STARS, B&C, UPPERDECK, GILDAN, RUSSEL, SG, i wielu innych.


Wycena nadruku jest to proces, który na przestrzeni lat zmieniał swoje podstawy i przyjęte wcześniej założenia - na dzień dzisiejszy nie dysponujemy szczegółowym cennikiem usług znakowania odzieży. Ze wzgledu na różnorodnośc stosowanych technik oraz rodzaje farb, podłoża druku, metod utrwalania, umiejscowienia nadruku, jak również wielu innych trudnych do określenia w cenniku czynności jakie musimy wykonać, aby klient uzyskał zamierzony efekt - wyceny zleceń dokonujemy pod konkretny temat. Daje to możliwość precyzyjnego ustalenia korzystnej dla klienta ceny, oraz określenia przez naszych drukarzy, potrzebnej do realizacji techniki druku. Przykładowe ceny usług można znaleźć na stronie głównej w zakładce WYCENA, ZAMÓWIENIA - ZLECENIA

Zapraszamy do naszego biura lub przesłania zapytania mailowego (koniecznie uwzględniając założenia podane w zakładce : ZAMÓWIENIA - ZLECENIA), odpowiemy na każde pytanie, pomożemy, wydrukujemy.