jak wyceniamy zlecenia ?

Koszt zamówienia zaleĹźy przede wszystkim od produktu jaki zostanie wybrany przez klienta, nakładu zamówienia oraz ilości kolorów nadruku. Najprościej pisząc: im większy jest nakład zamówienia tym koszty jednostkowe oznakowanego produktu są mniejsze. W naszej firmie istnieje moĹźliwość złoĹźenia zlecenia na usługę nadruku (znakowania odzieĹźy) lub zakupu odzieĹźy potrzebnej do nadruku i wykonaniu na niej znakowania. OdzieĹź jaką proponujemy klientom pochodzi od znanych importerów odzieĹźy reklamowej, z którymi wspólpracujemy od wielu lat i dzięki temu mozemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. Lista dostawców jest oczywiście długa, ale moĹźna wymienić firmy takie jak : JHK, PROMO-STARS, B&C, UPPERDECK, GILDAN, RUSSEL, SG, i wielu innych.


Wycena nadruku jest to proces, który na przestrzeni lat zmieniał swoje podstawy i przyjęte wcześniej załoĹźenia - na dzień dzisiejszy nie dysponujemy szczegółowym cennikiem usług znakowania odzieĹźy. Ze wzgledu na róĹźnorodnośc stosowanych technik oraz rodzaje farb, podłoĹźa druku, metod utrwalania, umiejscowienia nadruku, jak równieĹź wielu innych trudnych do określenia w cenniku czynności jakie musimy wykonać, aby klient uzyskał zamierzony efekt - wyceny zleceń dokonujemy pod konkretny temat. Daje to moĹźliwość precyzyjnego ustalenia korzystnej dla klienta ceny, oraz określenia przez naszych drukarzy, potrzebnej do realizacji techniki druku. Przykładowe ceny usług moĹźna znaleźć na stronie głównej w zakładce WYCENA, ZAMÓWIENIA - ZLECENIA

Zapraszamy do naszego biura lub przesłania zapytania mailowego (koniecznie uwzględniając załoĹźenia podane w zakładce : ZAMÓWIENIA - ZLECENIA), odpowiemy na kaĹźde pytanie, pomoĹźemy, wydrukujemy.