PoniĹźej zamieszczamy przykładową paletę kolorów odzieĹźy do nadruku.  Paleta kolorów jest tylko przykładową informacją w jakich kolorach występuje odzieĹź reklamowa, pomaga przy złoĹźeniu zlecenia - nie oznacza jednak, Ĺźe kaĹźdy kolor jest dostępny na miejscu. Większość odzieĹźy reklamowej  zamawiana jest pod konkretne zlecenie, dostępność danego koloru określa importer po potwierdzeniu stanów magazynowych. W szczególnych przypadkach odzieĹź sprowadzana jest od producenta - wówczas czas oczekiwania moĹźe wydłuĹźyć się nawet do 4-6 tygodni.

 UWAGA kolory na ekranie komputera mogą róznić się od oyrginału - nie ponosimy odpowiedzialności za wybrany kolor. Sugerujemy przyjazd do naszej Firmy i porównanie odzieĹźy na miejscu z wybranym kolorem.

- KLIKNIJ KOLOR- POWIĘKSZYSZ ZDJĘCIE -

azurowy beowybiaybiskupi brzoskwinia burgund chaber ciemnymelan czarny czekolada czerwony fiolet grafit granat jasnybraz jasnymelan jasnyzolty khaki kolorwojskowy lawenda limonka pistacja pomaracz rowy skyblue turkus zielenbutelkowa zielonyzieletrawiasta zloty