ZLECENIA - ZAMÓWIENIA :

ZłoĹźenie zlecenia na usługę nadruku, lub zakup odzieĹźy reklamowej z nadrukiem jest moĹźliwe po uprzednim kontakcie i uzgodnieniu warunków realizacji oraz płatności. Zlecenia przyjmujemy drogą mailową, osobiście w biurze, lub telefonicznie -  w przypadku zamówień mailowych i telefonicznych trzeba liczyć się z otrzymaniem faktury PROFORMA i dokonaniem przedpłaty. Dopiero po wpłynięciu środków na konto rozpoczynamy realizację zlecenia. Aby prawidłowo wycenić i złoĹźyć zamówienie potrzebujemy projekt nadruku (najlepiej jeśli są to pliki Ĺşródłowe wektorowe w programie Corel do X3 - ai, eps, svg, cdr, cmx - lub mapy bitowe o moĹźliwie jak największej rozdzielczości - psd, tiff, png, jpg itp.). W przypadku bitmap konieczna będzie dodatkowa "obróbka" graficzna, w celu dostosowania grafiki do przygotowalni sitodrukowej. Jakość przesłanych plików ma kluczowe znaczenie dla efektu nadruku. MoĹźemy oczywiście opracować projekty nadruków, lecz musimy otrzymać wcześniej ogólny zarys pomysłu np. w formie skanu, zdjęcia, szkicu lub link do obrazka na stronie www (w przypadku skomplikowanych wzorów graficznych, trzeba liczyć się z dodatkową opłatą za pracę grafika komputerowego - 50 zł netto/h). Dodatkowo, koniecznie naleĹźy określić takie parametry jak:

  1. Rodzaj wyrobu (koszulka, bluza, koszulka damska lub inny gadĹźet reklamowy). 
  2. Ilość zamawianych sztuk.
  3. Kolorystyka wyrobu.
  4. Wielkość nadruku (przy druku na odzieży najlepiej podać szerokość wzoru w cm).
  5. Umiejscowienie (przód na środku, na plecach, karczek itp.)
  6. Kolorystyka wzoru (najlepiej wg wzornika Pantone), ewentualnie określenie koloru przyporządkowane do innych systemów mieszania farb (CMYK, RAL, RGB itp.)
  7. Termin realizacji zlecenia.
  8. Dane do kontaktu, faktury i wysyłki kurierskiej.

Przed przystąpieniem do druku  wysyłamy wizualizację produktu z nadrukiem (dotyczy zleceń powyĹźej 50 szt.). Dołączona jest równieĹź informacja o terminie realizacji oraz wycena. Dopiero po zaakceptowaniu wizualizacji oraz wyceny, przez klienta przystępujemy do druku. Przy akceptacji wizualizacji preferujemy kontakt mailowy, tak aby wyeliminować wszelkie nieporozumienia.

 WYCENA :

Koszt zamówienia zaleĹźy przede wszystkim od produktu jaki zostanie wybrany przez klienta, nakładu zamówienia oraz ilości kolorów nadruku. Najprościej pisząc: im większy jest nakład zamówienia tym koszty jednostkowe oznakowanego produktu są mniejsze. W naszej firmie istnieje moĹźliwość złoĹźenia zlecenia na usługę nadruku (znakowania odzieĹźy) lub zakupu odzieĹźy potrzebnej do nadruku i wykonaniu na niej znakowania. OdzieĹź jaką proponujemy klientom pochodzi od znanych importerów odzieĹźy reklamowej, z którymi wspólpracujemy od wielu lat i dzięki temu mozemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. Lista dostawców jest oczywiście długa, ale moĹźna wymienić firmy takie jak : JHK, PROMO-STARS, B&C, UPPERDECK, GILDAN, RUSSEL, SG, i wielu innych.
Wycena nadruku jest to proces, który na przestrzeni lat zmieniał swoje podstawy i przyjęte wcześniej załoĹźenia - na dzień dzisiejszy nie dysponujemy szczegółowym cennikiem usług znakowania odzieĹźy. MoĹźemy jednak przedstawić podstawę i czynniki jakie wpływają na końcowy koszt usługi oraz podać przykładowe ceny, na z góry określone warunki realizacji , i tak :

- podstawą do rozpoczęcia pracy w przypadku druku bezpośredniego (tzw.sitodruku) jest tzw. minimalka (obejmuje koszt przygotowania matrycy, ustawienia maszyny, farby, druku i podatków) - usługa nadruku w 1 kolorze, w jednym ustalonym miejscu (na jednej stronie), w ilości do 40 szt nadruków (przy czym nie jest istotne czy robimy 10 szt - 20 czy 30 - max do 40) -  wynosi 150 zł netto (+23% VAT)

- kolejny kolor druku (oczywiście do 40 szt) - 80 zł netto (+23% VAT) - w ten sposób moĹźemy wykonać nadruk do trzech kolorów (bez przejść tonalnych - czyste kolory)

- dodatkowo do powyĹźszego, nadruk w innym miejscu odzieĹźy np. na drugiej stronie  + 100 zł netto (+23% VAT) - razem za nadruk dwustronny, w jednym kolorze - 250 zł netto

- wykonanie pojedynczych nadruków (np. nazwiska, pseudonimy, hasła reklamowe, okolicznościowe - imieniny, urodziny itp.) - te nadruki wykonujemy techniką termotransferu folii FLEX lub FLOCK -  cena zaleĹźy od wielkości nadruku - dla małych motywów do 15 cm szer. - od 5 zł netto/szt. - do 15 zł netto/szt., nadruk większy (na plecach do 30 cm po szerokości) - 20 zł netto/szt. - do 30 zł netto/szt. (dotyczy grafik jednokolorowych)

- pojedyncze nadruki na odzieĹźy - zdjęć , grafik FOTO  (do formatu A4) - wykonujemy na specjalnych podkładach papierowych i przenosimy na koszulke metodą transferu. Koszt wykonania dla zdjęcia A4, na białej koszulce - 25 zł netto/szt - to samo, ale na kolorowej koszulce - 40 zł netto/szt.

Jak widać z powyĹźszego, moĹźliwości znakowania odzieĹźy są nieograniczone - naleĹźy wspomnieć równieĹź o tzw. mieszanych technikach druku np. sitodruk z transferem lub transfer sitodrukowy z folią flex - dlatego przyjęliśmy załoĹźenie, Ĺźe wyceny zleceń dokonujemy pod konkretny temat. Daje to moĹźliwość precyzyjnego ustalenia korzystnej dla klienta ceny, oraz określenia przez naszych drukarzy, potrzebnej do realizacji techniki druku.

Zapraszamy do naszego biura lub przesłania zapytania mailowego (koniecznie uwzględniając załoĹźenia podane powyĹźej w dziale : ZAMÓWIENIA - ZLECENIA), odpowiemy na kaĹźde pytanie, pomoĹźemy, wydrukujemy .