Przedstawiamy kilka wzorów czapek baseballowych, dostępnych w róĹźnych kolorach, od róĹźnych dystrybutorów. Prosimy wziąć pod uwagę, Ĺźe jest to tylko propzycja wyboru wzoru, koloru i fasonu czapki, wszystkie artykuły sprowadzamy na zamówienie (czas realizacji - najczęściej do 2 dni), dostępność wg stanów magazynowych importera.

 

czapka1Czapka baseballowa - nadaje się do wszelkiego rodzaju nadruków - wykonana z bawełny czesanej, materiał szczotkowany; zapięcie regulowane metalową sprzączką; 5 paneli, bawełna 100 % dostępna najczęściej w podstawowych kolorach w kolorach : czarny, biały, pomarańczowy, zielona butelka, zielona trawiasta, royal blue (chaber), czerwona, granatowy

czapka7-panelowa

Jednokolorowa czapka baseball 7- panelowa. 100% bawełna zamszowa, 4 haftowane wywietrzniki, przód wzmocniony. Regulowane zapięcie z mosiężną klamerką z tyłu czapki, schowek na pasek. Czapka przystosowana do druku bezpośredniego, panel przedni daje moĹźliwość umocowania czapki na stole drukarskim i znakowania. Najczęściej Dostępne kolory - podobnie jak w poprzednim modelu.

czapka 6-panelowa

Czapka baseballowa 5 - panelowa, wykonana z grubej bawełny czesanej, zapięcie regulowane, z metalową sprzączką. - wykonana z bawełny czesanej, materiał szczotkowany; zapięcie regulowane metalową sprzączką; 5 paneli, bawełna 100 % dostępna najczęściej w podstawowych kolorach  : czarny, biały, pomarańczowy, zielona butelka, zielona trawiasta, royal blue (chaber), czerwona, granatowy. Ze względu na budowę paneli czapki (szew na środku) - na czapce moĹźna wykonać tylko nadruki metodą termotransferu, ewentualnie moĹźna drukować na bokach czapki i na daszku.

czapkidla dzieci

Czapki dla dzieci - w zasadzie wyrób wygladem, bliĹşniaczo podobny do powyĹźszych, róĹźni się jednak wymiarem (n=mniejszy obwód) , zapieciem na rzep oraz materiałem - 65% bawełny i 35 % poliestru, gramatura 160 g/m2, 5-paneli.

daszek - pod nadruk

Daszek - wykonanie : bawełna 100% - 180 g/m2, podszycie- dzianina frotte od wewnątrz, każdy w jednym rozmiarze, kolorystyka podobna do czapek. Nadruki można wykonać na przedniej części daszka lub bezpośrednio na daszku.