PoniĹźej prezentujemy krótki opis produkcji smyczy reklamowych.

Smycze reklamowe są atrakcyjnym i bardzo popularnym gadĹźetem stosowanym w reklamie. RównieĹź nasza  firma wzbogaciła swoją ofertę o produkcję smyczy. Zlecenia wykonujemy bez pośredników, tworząc gotowy produkt od podstaw. Rozpoczynamy od przygotowania taśmy poliestrowej w kolorze zamówionym przez klienta :

 taśma poliestrowa do produkcji smyczy

  •   Taśmę znakujemy, zgodnie z dostarczoną przez klienta grafiką. Stosujemy technikę sitodruku, która pozwala nadrukować na taśmie napisy i nieskomplikowane wzory graficzne. Ze względu na duĹźy stopień kurczenia taśmy pod wpływem temperatury, nadruki wykonujemy w jednym lub dwóch kolorach. Po wykonaniu nadruku przystępujemy do montaĹźu smyczy. Do łączenia taśmy i akcesoriów stosujemy zawsze nity dwustronne.
  • karabińczyk, uchwyt telefonu komórkowego
  • - nitowanie wygląda bardzo efektownie i idealnie komponuje się z ostatecznym produktem jakim jest smycz reklamowa. Klient wybiera równieĹź rodzaj zakończenia, moĹźe to być tradycyjny karabińczyk :

05.jpg

lub rzadziej stosowany uchwyt do telefonu komórkowego

03.jpg                                                                                                                                                                              

Ostatnią pozycją jaka wpływa na  wygląd jest łącznik plastikowy,który w zaleĹźności od szerokości taśmy, moĹźemy wybrać z pośród przedstawionych poniĹźej :

łącznik smyczy, klamra plastikowa

MoĹźna równieĹź zastosować  zakończenie w kształcie otwieracza do butelek :

otwieracz do butelek - zakończenie smyczy

Ten dodatek często wykorzystujemy przy produkcji krótkich smyczy mocowanych do paska od spodni. JeĹźeli jesteście Państwo zainteresowani zamówieniem smyczy reklamowych, prosimy o przesłanie zapytania z określeniem ilości i krótkim opisem wyglądu gotowej smyczy.