WYCENA

Koszt zamówienia zależy od rodzaju odzieży, nakładu  oraz ilości kolorów nadruku. Najprościej  pisząc: im większy jest nakład zamówienia, tym koszty jednostkowe znakowanego produktu są mniejsze. W naszej firmie istnieje możliwość złożenia  zlecenia na usługę nadruku lub zakupu odzieży potrzebnej do nadruku i wykonaniu na niej znakowania. Odzież jaką proponujemy naszym klientom pochodzi od znanych importerów odzieży reklamowej, z którymi współpracujemy od wielu lat i dzięki temu możemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. 

Lista importerów jest długa, ale można wymienić firmy takie jak:

JHK, PROMO-STARS, B&C, UPPERDECK, GILDAN, RUSSEL, SG, i wielu innych.

Wycena nadruku jest to proces, który na przestrzeni lat zmieniał się wielokrotnie – z doświadczenia wiemy, że nie jest możliwe  używanie szczegółowego cennika usług – każde zlecenie ma inne parametry i w zależności od potrzeb stosujemy różne materiały, techniki które wpływają na ostateczną wycenę. Dlatego w tym miejscu możemy  przedstawić podstawę wyceny i czynniki jakie wpływają na końcowy koszt usługi, możemy również podać przykładowe ceny na z góry określone warunki realizacji, i tak:

– podstawa do rozpoczęcia  pracy w przypadku druku bezpośredniego (sitodruku) jest tzw. minimalka (obejmuje koszt przygotowania matrycy, ustawienia maszyny, farby, druku i podatków) – usługa nadruku w 1 kolorze, w jednym ustalonym miejscu (na jednej stronie), w ilości do 40 szt nadruków (przy czym nie jest istotne czy robimy 10 szt – 20 czy 30 – max do 40) – wynosi 200 zł netto (+23% VAT)

– kolejny kolor druku (również do 40 szt) – 180 zł netto (+23% VAT) – w ten sposób możemy wykonać nadruk do trzech kolorów (bez przejść tonalnych – czyste kolory).

– dodatkowo do powyższego – nadruk w innym miejscu na odzieży np. na drugiej stronie  + 180 zł netto (+23% VAT) – razem za nadruk dwustronny, w jednym kolorze – 380 zł netto

– wykonanie pojedynczych nadruków (np. nazwiska, pseudonimy, hasła reklamowe, okolicznościowe – imieniny, urodziny itp.) – te nadruki wykonujemy techniką  termotransferu folii FLEX lub FLOCK –  cena zależy od wielkości nadruku – małe  motywy do 15 cm szer. – od 10 zł netto/szt. – do 20 zł netto/szt., nadruk większy (na plecach do 30 cm po szerokości) – 35 zł netto/szt. – do 45 zł netto/szt. (dotyczy grafik jednokolorowych). 

– pojedyncze nadruki na odzieży – zdjęcia (do formatu A4) – wykonujemy na specjalnych podkładach  papierowych i przenosimy na koszulkę metodą transferu. Koszt wykonania dla zdjęcia A4, na białej koszulce – 35 zł  netto/szt – to samo, ale na kolorowej koszulce – 50 zł  netto/szt.

Jak widać z powyższego, możliwości znakowania odzieży są nieograniczone – należy wspomnieć również o tzw. mieszanych technikach druku np. sitodruk z transferem lub transfer sitodrukowy z folią flex – dlatego przyjęliśmy założenie, że wyceny dokonujemy pod konkretny temat. Daje to możliwość precyzyjnego ustalenia korzystnej dla klienta ceny, oraz określenia  przez drukarza, potrzebnej do realizacji techniki druku.

W przypadku zleceń, których realizacja zależy od wielu składowych : duża ilość kolorów drukowanych, zmieniające się miejsca nadruku, mały nakład, różne rodzaje odzieży do druku itp., zapraszamy do naszego biura lub przesłanie zapytania mailowego (koniecznie uwzględniając założenia podane powyżej). Odpowiemy na każde pytanie, pomożemy, wydrukujemy.